• Київ – Варна – Бургас – Созополь (Болгарія)

  Напрями Київ-Варна-Бургас-Созополь (Болгарія)
  інформація та бронювання за тел. 044 537 14 87
  +380 67 465 68 29 (Mob, Viber)
  або на e-mail: nepxx1@i.ua

  РЕГУЛЯРНІСТЬ МАРШРУТУ:

  ВІДПРАВЛЕННЯ З УКРАЇНИ пн вт ср чт пт сб вськ
  Х Х
  ВІДПРАВЛЕННЯ З БОЛГАРІЇ
  Х
  Х

  * Період виконання рейсу на 2022 рік:

  з 15.06.22 по 15.09.22

  ВАРТІСТЬ ПРОЇЗДУ:

  Час відправлення
  з України
  Місто і місце прибуття та відправлення Час відправлення
  з Болгарії
  7:00 Київ
  /М. Палац Україна (паркінг) /
  прибуття близько 17:00
  8:30 Б. Церква – транзит
  /На трасі під мостом /
  10:00 Умань – транзит
  /Автостанція /
  14:00 Одеса (на вимогу)
  /Об’їзна дорога 21-й км, автозаправна станція ОККО, Тираспольское шосе 20, р-н двох стовпів /АЗС Лукойл, вул. Колонтаевская 58/2 /
  17:40 Татарбунари – транзит
  19:20 Iзмаіл – транзит
  20:30 Рені – транзит
  Переїзд по Молдавії і Румунії
  КПП Дуранкулак
  /Болгарія /
  Каварна /траса Варна-Дуранкулак / 19:30
  Балчик
  /Автозаправка Лафи /
  18:50
  Албена
  /Албена – Автотранс /
  18:30
  Кранево
  /Зупинка «Топмаркет» /
  18:20
  Золоті Піски
  /Зупинка «Управління» /
  18:10
  Св.Константін і Олена
  /КП біля входу в комплекс /
  17:50
  Варна
  /Кафедральний собор /будівля “Поліграфія” /
  17:30
  Огляд
  /Автостанція /
  16:40
  Святий Влас, Еленіте
  /КК Сонячний берег, готель «Балкан» /
  16:00
  Сонячний Берег
  /Паркінг Doris, 200 м від Автовокзалу (готель Grand Kamelia 1.2 /)
  16:00
  Несебр
  /Готель «Фесту Панорама» /
  15:40
  Равда
  /Пошта, ресторан “Торнадо” /
  15:35
  Ахелой
  /Зупинка ресторан “Чорне і біле” /
  15:30
  Помор’я
  /Автостанція в новому місті /
  15:20
  Сарафово
  /Зупинка у розвилки на аеропорт /
  15:00
  прибуття близько 10:00 Бургас
  /АЗС Lukoil / кільце на виїзді з Бургаса до Варни /
  14:40
  Чорноморець
  /На трасі під мостом /
  14:15
  Созополь
  /Ресторан «Чорне море» /
  14:00
  * в разі затримки автобуса не залишати місце, вказане в графіку
  ** велике прохання поставитися з розумінням, якщо автобус затримується, так як на це можуть бути вагомі причини

   

  *** Є можливість проїзду за маршрутом Київ – Житомир – Вінниця – Хмельницький – Чернівці – Созополь (на вимогу).

  7:00 Київ ст.м.Дворец Україна //паркінг
  8:30 Житомир с.Заречани, пл.Бердічевская, 1 //АЗС OKKO
  11:00 Вінниця с.Зарванци, вул.Молодіжна, 29 //АЗС WOG
  13:00 Хмельницький Н-03 траса Житомир-Чернівці 192 км //АЗС WOG
  14:45 Кам’янець-Подільський пр-т.М.Грушевского 2В //АЗС ОККО
  16:45 Чернівці с.Коровія, вул.Головна, 9 //АЗС Лукойл

  Правила пасажирських перевезень:
  1. Терміни, які використовуються в правилах
  1.1. Час відправлення – місцевий час, вказане у квитку як найраніше можливий час відправлення автобуса, яке може змінюватися на більш пізній з незалежних від перевізника причин.
  1.2. Багаж – речі, передбачені для особистого використання пасажирів, упаковані в сумки або валізи і переміщувані тим же рейсом в багажному відділенні автобуса.
  1.3. Квиток – договір між Пасажиром і Перевізником, що дає пасажиру право на використання автобусної поїздки відповідно до даних, зареєстрованими в квитку (ім’ям, прізвищем пасажира; маршрутом поїздки; датою і часом).
  1.4. Поїздка – рух за маршрутом в одному напрямку від початкового до кінцевого пункту (включаючи зміни автобусів /пересадки).
  1.5. Вантаж – не упаковані в сумки і валізи речі, передбачені для особистого користування, або інші, не передбачені для особистого користування, речі (продукція, товар, зв’язки, коробки, візки, контейнери та інші предмети).
  1.6. Розклад – графік руху, що містить час, місце і послідовність зупинок на маршруті, а також дні і час здійснення перевезення.
  1.7. Маршрут – встановлений шлях прямування автобуса між певними пунктами.
  1.8. Перевізник – організація, яка взяла на себе зобов’язання перевезення на замовлення, договором з пасажиром або на іншому правовому підставі.
  1.9. Пасажир – фізична особа, що використовує автотранспортний засіб для поїздки і перевезення багажу, а також інші пропоновані перевізником послуги відповідно до договору (квитком) або на іншому правовому підставі.
  1.10. Дійсні проїзні документи – документи, що дозволяють перетинати внутрішні і зовнішні кордони країни, термін придатності яких не закінчився або НЕ закінчиться під час запланованої поїздки.
  1.11. Ручна поклажа – невеликі речі особистого користування, що не перевищують розміри 45 см х 35 см х 20 см (від 01.06.2015.) І вага 5 кг (верхній одяг, жіноча сумка, пляшка води, парасольку, ноутбук і т.д.). Ручна поклажа розміщується під ногами або на багажній полиці. За збереження ручної поклажі під час рейсу, в тому числі зупинок і кордонів, відповідає сам Пасажир.

  2. Дія правил
  2.1. Справжні правила визначають права, обов’язки і відповідальність Пасажира і Перевізника і поширюються на проїзд в автобусах Doris.
  2.2. Витяг з правил, розміщена в квитку, носить лише інформаційний характер. При виникненні спірних ситуацій з питань застосування цих правил між Пасажиром і Перевізником, слід дотримуватися повного тексту зазначених правил.
  2.3. У разі якщо будь-який пункт цих правил суперечить чинним законодавством і правовими актами, то щодо даного пункту діють правила, передбачені в нормативних актах, однак інші пункти правил залишаються дійсними.

  3. Права і обов’язки пасажирів і перевізника при здійсненні перевезень
  3.1. Пасажир зобов’язаний зберігати квиток до закінчення поїздки і пред’являти його на вимогу.
  3.2. Пасажир повинен з’явитися до місця відправлення автобуса, вказаною в квитку не пізніше ніж за 30 хвилин до відправлення і зареєструватися у супроводжуючого не пізніше, ніж за 20 хвилин до зазначеного в квитку часу відправлення автобуса. У разі запізнення Пасажир ссвоіми силами і за свій рахунок наздоганяє автобус.
  3.3. На посадці Пасажир зобов’язаний пред’явити дійсні проїзні документи. Пасажир попереджений про те, що при відмові пред’явити документи або при відсутності будь-якого з документів, перевізник має право в односторонньому порядку розірвати договір з Пасажиром. Перевізник має право також відмовити в поїздці, якщо у екіпажу автобуса є підозри, що проїзні документи можуть викликати у Пасажира проблеми з прикордонними службами і затримку під час проходження кордонів.
  3.4. Дійсні проїзні документи – документи, що дозволяють Пасажиру перетинати внутрішні і зовнішні кордони країни, термін придатності яких не закінчився або НЕ закінчиться під час запланованої поїздки. Перелік цих документів залежить від законодавства країни, з якої або в яку в’їжджає Пасажир.
  3.5. Автобус робить зупинки на маршруті кожні 3-4 години, з огляду на обставини непереборної сили. Тривалість зупинок оголошується водієм або стюардесою. Після закінчення цього часу автобус їде, а спізнився Пасажир продовжує маршрут самостійно без компенсації проїзду.
  3.6. Безкоштовно дозволяється перевозити три одиниці багажу, загальний обсяг якого не перевищує 0,2 м³ і вага кожної одиниці не перевищує 30 кг, і ручну поклажу, яка повинна знаходитися в салоні автобуса у пасажира.
  3.7. Додатковий багаж або вантаж приймається до перевезення тільки при наявності вільного місця в багажному відділенні автобуса і за окрему плату. Вільне місце в багажному відділенні визначає водій на посадці, беручи до уваги загальну кількість Пасажирів в автобусі, розподіл по містах і інші фактори.
  3.8. Перевізник має право відмовити Пасажиру в перевезенні додаткового багажу /вантажу.
  3.9. Перевізник не бере на себе відповідальність за нанесення будь-якої шкоди речам, які не допускаються до перевезення в багажному відділенні автобуса згідно п. 3.12., А також за що б’ються, що швидко, неправильно упаковані, цінні (гроші, документи, електронні та технічні засоби і т.д.) предмети.
  3.10. Перевізник рекомендує речі, які мають особливу цінність, застрахувати. Перевізник не бере на себе відповідальність за псування зареєстрованого багажу, зокрема за зламані колеса і ручки, загублені обв’язувальні ремені і дрібні пошкодження, такі як порізи, подряпини, заломи або плями, які з’явилися в ході звичайної амортизації і використання під час поїздки. За збереження ручної поклажі відповідає сам пасажир.
  3.11. Якщо Пасажир є на посадку в брудному одязі, в нетверезому стані (включаючи наслідки вживання алкогольних напоїв /наркотичних засобів) або іншим чином загрозливому або обмежує безпеку, здоров’я або комфорт інших Пасажирів і /або екіпажу, поводиться неадекватно, агресивно, підозріло або не має при собі документів, необхідних для перетину кордону, перевізник має право в односторонньому порядку розірвати договір на здійснення перевезення. В такому випадку Пасажир не допускається до поїздки.
  3.12. Під час рейсу пасажирам заборонено:
  3.12.1. Перевозити речовини і предмети, небезпечні для життя і здоров’я людини, а також речовини і предмети, які можуть завдати шкоди майну інших Пасажирів.
  3.12.2. Розпивати алкогольні напої.
  3.12.3. Палити в салоні і в туалеті автобуса.
  3.12.4. Своєю поведінкою заважати роботі екіпажу або створювати незручності іншим Пасажирам.
  3.12.5. Класти ноги на сидіння або загороджувати прохід в автобусі.
  3.12.6. Лежати на сидіннях або на підлозі автобуса.
  3.12.7. З метою безпеки самого Пасажира, а також щоб уникнути заподіяння шкоди іншим пасажирам і транспортному засобу не рекомендується під час руху автобуса без зайвої необхідності пересуватися по салону автобуса і стояти в проходах.
  3.13. Якщо у Пасажира під час поїздки виникають проблеми з державними інстанціями, а також, якщо пасажир порушує правила перевезення, екіпаж автобуса має право самостійно висадити даного Пасажира з автобуса або звернутися в правоохоронні органи і діяти відповідно до їх вказівками. У таких випадках вартість поїздки не повертається.
  3.14. Пасажир зобов’язаний відшкодувати Перевізнику збитки, що виникли внаслідок прибуття Пасажира на кордон країни прямування (країни транзиту) на транспортному засобі перевізника, наступного за маршрутом, без документа (паспорт і /або віза, інший документ), що дає право на в’їзд в країну проходження (країну транзиту).
  3.15. Пасажир повинен дбайливо поводитися з обладнанням автобуса, не допускати його псування. Пасажир несе матеріальну відповідальність за шкоду, заподіяну транспортному засобу, і зобов’язаний відшкодувати його Перевізнику.
  3.16. Особливі правила:
  3.16.1. Місця з номерами від 1 до 4 не можуть займати Пасажири молодше 14 років.
  3.16.2. З метою забезпечення безпеки самих пасажирів, Пасажири з обмеженими можливостями пересування (сенсорні або руху, постійні або тимчасові, душевні) допускаються до поїздки в автобусі тільки в супроводі іншої повнолітньої особи. Супроводжуюча особа не повинна бути з обмеженими можливостями.

  4. Придбання і здача квитка, зміна зареєстрованих в ньому даних
  4.1. Перевізник несе відповідальність тільки за доставку Пасажира в зазначений у квитку пункт. Страхові поліси здоров’я і багажу можна оформити самостійно в страховій компанії.
  4.2. Розкладом руху автобусів не передбачено час для відвідування Duty Free.
  4.3. Всі місця в автобусі однаково комфортні. Перевізник залишає за собою право без попереднього попередження поміняти місце пасажира через зміну автобуса або бажаючи забезпечити безпеку пасажирів і екіпажу і чи з метою максимально якісного здійснення перевезення.
  4.4. У разі, якщо заводом-виробником місце в автобусі обладнано ременями безпеки, Пасажир під час руху автобуса зобов’язаний бути пристебнутим.

  5. Порядок розгляду претензій
  5.1. Пасажир несе повну індивідуальну відповідальність за неналежне оформлення документів на право перетину кордонів держав за маршрутом слідування. У разі недопущення пасажира до поїздки або зняття пасажира з автобуса під час контролю вартість поїздки не повертається, і претензії з цього приводу не розглядаються.
  5.2. Скарги і претензії від пасажирів щодо поїздки (з копіями квитків та ін. Підтверджуючими документами) повинні бути адресовані Перевізнику, що виконувала даний рейс, протягом 30 днів після дати виконання поїздки.
  5.3. На заяви, пропозиції і персональні питання пасажирів перевізник залишає за собою право давати відповідь в усній формі.
  5.4. У разі, якщо відправлення за маршрутом затримується з вини перевізника, однак пасажир вирішує використовувати поїздку, претензії про затримку відправлення і прибуття не приймаються.
  5.5. У разі, якщо відправлення за маршрутом скасовується з вини перевізника, однак пасажир погоджується перенести дату і використовувати поїздку пізніше, то претензії по компенсації виникаючих додаткових витрат не приймаються.
  5.6. Пасажир зобов’язаний з’ясувати всю необхідну і цікаву для нього інформацію до придбання квитка, в тому числі інформацію про: виконання рейсу, доступному сервісі в автобусі, необхідних документах для перетину кордону і т.д.
  5.7. Пасажир зобов’язаний перевірити правильність зазначених у квитку даних відразу після отримання квитка.
  5.8. У разі непередбачених обставин Перевізник має право змінювати /скасовувати рейси, проінформувавши про це Пасажирів за повідомленою під час купівлі квитка телефону (для квитків, куплених в інтернеті, по е-майлу і /або телефону).
  5.9. Перевізник не несе відповідальності:
  5.9.1. За відхилення від розкладу, несвоєчасну подачу транспортного засобу, що виникли внаслідок обставин непереборної сили (включаючи, але не обмежуючись: погодні умови, затори ( “пробки”) на дорогах, дії держорганів і т.д., а також дії самих пасажирів, що впливають на виконання зобов’язань) або інших обставин (технічні неполадки автобуса по дорозі до місця відправлення), які Перевізник, незважаючи на вжиті заходи, не зміг передбачити і запобігти.
  5.9.2. За будь-які збитки, які виникли у Пасажира через відхилення від графіка руху, за винятком випадків потурання або свідомого злісного невиконання зобов’язань перевізником.
  5.9.3. За будь-які збитки, які виникли у Пасажира в результаті злочинної діяльності будь-якого приватного особи (в тому числі інших пасажирів, учасників руху або екіпажу).
  5.9.4. При проблемах, що виникають у Пасажира з державними інстанціями в зв’язку з документами (паспорт, візи, страховка і т.д.) або вмістом багажу Пасажира.
  5.9.5. За речі, залишені або забуті в салоні автобуса. Знайдені в салоні автобуса речі передаються на зберігання в офіс Перевізника, який обслуговує даний рейс. Якщо серед знайдених речей є швидко псуються харчування, вони піддаються негайної утилізації. Якщо власник речей не знаходиться протягом 1 місяця, речі переходять у власність Перевізника. За зберігання знайденої речі (понад 3 днів) при передачі її власнику стягується плата в розмірі 50 EUR.